Всеукраїнська громадська організація «Ліга Культури» продовжує розширювати мережу продуктивних взаємовідносин та взаємодій членів українського суспільства.

З метою формування «Ліги Культури» як суспільної інституції нового типу, запрошуємо представників усіх регіонів України долучитися до цієї діяльності. Пропозиції щодо ініціативи утворення регіональних центрів «Ліги Культури» приймаються від особистостей, які зацікавлені поширювати діяльність «Ліги Культури» та готові організовувати й координувати відповідні процеси, направлені на соціокультурний прогрес в Україні.

Про структуру та загальні принципи розбудови організації, про механізми мережевої взаємодії усіх регіональних центрів «Ліги Культури» йдеться у Статуті, в пункті 6. «Керівні та контролюючі органи Об’єднання. Місцеві осередки». Щодо особливостей діяльності Центрів «Ліги Культури», то вони визначаються автономно, відповідно до концепції інтересів, потреб та можливостей. Колегія ВГО «Ліги Культури» готова зорганізовувати зустрічі і розглядати усі запропоновані проекти та моделі співпраці.

Зареєструвати Центр «Ліги Культури» у своєму регіоні!

Заява (doc, 32kb)

Заповнену заяву самовступу просимо надіслати до ВГО «Ліга Культури». Ви можете обрати будь-який зручний для Вас спосіб зворотного зв’язку:

  • електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
  • факс +38 (044) 569-54-41;
  • ВГО «Ліга Культури»
    бульвар Лесі Українки, 23, оф.108.
    м. Київ, 01133.