Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

 На засіданні Колегії 19.01. учасники провели аналіз діяльності "Ліги Культури" за 2005р.

     1. Напрацьовано велику кількість вихідної, базової інформації. Перше, в процесі активного спілкування в колі колегії (дві папки тільки записів нарад колегій і рішень) – практично кожен четвер у різному складі відбувалися зустрічі і обговорення. Друге, у такій формі роботи, як інтерв’ю. Третє, у вигляді теоретичних розробок, звернень, організаційних документів, листів.

     2. Розроблено символіку – автор відомий художник-графік, професор, Чабаник В.Я. Дуже цікава людина, розробив і зараз популяризує автентичну графіку української абетки – графічний образ української мови. Осінню проводив виставку в Києво-Могилянській академії, яка мала широкий розголос, він мав цілий ряд зустрічей з високими посадовцями до міністра включно, але наскільки я зрозумів на ту конкретику, якої йому хотілось, вони так і не вийшли. Ми домовились співпрацювати в цьому напрямку.

     3. Проведена значна робота щодо організації науково-практичного центру. Проведено зустрічі більш як з 10 експертами, з більшістю по декілька зустрічей, досягнуто ряд домовленостей про співпрацю у цьому напрямку. Наступна зустріч уже домовлена на понеділок 23, ще дві на лютий – дата буде уточнена. Зоц В.М. зробила для нас у цьому напрямку просто деякі відкриття, як наприклад Осадчого І.Г. – людини, яка розробила принципово нову модель управління освітою району на базі синергетики. Зараз ми з ним плануємо також співпрацю в рамках проекту «рівний доступ до освіти».

      4. Ми все ж уже заявили у ЗМІ про ЛК – ще у 2004 було інтерв’ю, відповідний виступ на телебаченні. Весною 2005 Л.І. взяла участь у парламентських слуханням, ми готувалися до них. Текст звернення щодо «Арсеналу миру» був включений в їх результати.

 

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok