Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

 Довгий пошук символічного змісту і художньої форми, які б виразили основну ідею організації, що об’єднує учасників, завершився: відомий художник-графік, професор Чабаник В.Я., представив на розгляд Колегії свою роботу. Ця робота дещо відмінна від тих, за якими його знає громадськість – вишуканих, але в більшості традиційних написів, як наприклад, «Національний музей України». Ця робота нова, проста і глибока, в ній відчутна легкість, лаконічність і майстерність виконання.

 Сам символ читається просто: Людина або, за кирилицею, «Люді», які ідуть до своєї мети у променях сонця, спираючись на фундамент організації, «Ліги Культури».

      Цитати із обговорення на Колегії: 

      Авескулова Л.І.*: Ця річ мені дуже подобається (окрема літера). Вона настільки нова, жива, проста і в ній є ця свобода майстра. Начебто ні про що, але про все. Людина, яка рухається, вільна людина. Єдине, що напис "Ліга Культури", який лежать як основа, фундамент цієї людини, повинен бути виконаний дуже просто.

      Лагутенко О.А.: Мені також ця хвиля подобається, дуже вишукана робота.

      Авескулова Л.І.: Ці всі речі (інші варіанти запропоновані Чабаником В.Я.) мені подобаються, але коли я на них дивлюся я бачу «Академію мистецтв», «Києво-Могилянську академію», немає новизни.

      Для мене найголовніше те, що він відчув, включився в нашу задачу і виконав символ преображеної людини, те заради чого ми повинні діяти…

      Мене цікавить як буде виконано напис ЛК, всі деталі мають бути сучасними, новими і простими. Ця жива робота повинна бути повторена у всьому. Дизайнерами були напрацьовані різні шрифти, ось, потрібно взяти найпростіші. Воно не має виділятися, на себе брати увагу.

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok