images/culture/villogo.gif
Компанія «ВіЛ-147»
 динамічно розвивається, набуває і вдосконалює свій досвід, працюючи на внутрішньому і міжнародному ринках з 1992 року.

   Діяльність Компанії - це постійний процес вдосконалення корпоративної продукції у взаємодоповнюючих сферах - архітектура, будівництво, декорування, виробництво, дизайн і мистецтво.   

   Стабільна діяльність протягом багатьох років дозволила компанії завоювати репутацію надійного і вигідного партнера. Професіоналізм спеціалістів Компанії «ВіЛ-147»  і якість товарів та послуг, що пропонуються, визнано не тільки в Україні, але і у Великобританії, США, Австрії, Італії, Росії та інших країнах світу. 

"Ліга Культури" співпрацює з Компанією "ВіЛ-147" у вирішенні фінансових і організаційних питань.   

 

images/culture/upload/logo1plus1.jpg
" 1+1"
 – загальнонаціональний україномовний телеканал,   безперечний лідер вітчизняного телевиробництва та один з найулюбленіших телеканалів українських глядачів.

     Канал "1+1" засновано у серпні 1995 року. Він вийшов в ефір у вересні того ж року. З 1997 року "1+1" здійснює мовлення на Другому загальнонаціональному каналі українського телебачення згідно з ліцензією Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

    «Ліга Культури» співпрацює з телеканалом «1+1» у створенні тематичних телепрограм, а також в роботі над популярною науково-пізнавальною телепрограмою «Грані пізнання».