Cоціокультурний прогрес українського суспільства на основі ідеології людяності.

  • сприяння гармонійному розвитку особистості;
  • сприяння гуманістичному розвитку суспільства;
  • забезпечення розвитку організації;
  • набуття громадянських компетенцій;
  • формування, реалізація і підтримка проектів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

Детальніше >>>

МИ Є ті, хто:

  • може ясно сформулювати свою мрію про майбутнє України і Світу одним реченням без частки «не»;
  • чітко уявляє, в якому суспільстві хотів би жити, та хоче і знає, як перетворювати сучасне суспільство;
  • в будь-якій ситуації першим завжди задається питанням «Що робити», а не «Хто винен».

Детальніше >>>

 

 

«Всі Ми» –  відкритий комунікативний ресурс, спрямований на розгортання конструктивного суспільного спілкування. Це реальна форма продуктивного зворотного зв’язку для тих різнофахових наукових спеціалістів, вчених, аналітиків, експертів, представників громадськості, котрі відчувають сьогодні гостру внутрішню потребу в обміні добірної інформації, популяризації власних суспільнокорисних напрацювань, налагодженні резонансних партнерських взаємин. 

Перейти >>>

 

СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОГРЕС УКРАЇНИ

Сприяння вирішенню проблем інформаційного простору.

ТВОРЧА ЛЮДЯНА ОСОБИСТІСТЬ – РУШІЙ ІСТИННОГО ПРОГРЕСУ

Представлння видатних, але маловідомих широкому загалу україниських особистстей

ВСЕУКРАЇНСЬКА СУСПІЛЬНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА МЕРЕЖА «ВСІ МИ»

Загальнодоступний майдачник для пошуку і творення нових ідей.

Детальніше >>>

Про агонію

Як би цей потворний, мерзенний путінізм не скаженів – це вже агонія. Це кінець рашистського варварства, як суті росії, варварства в істотному розумінні цього явища, яке завжди існувало і існує за рахунок захоплення та привласнення територій і ресурсів, ненаситної жаги домінування та зверхності.

Путін-путінізм-пута - 2

Дуже символічним і знаковим є таке явище, як Путін при владі у Росії. І зовсім не символічним є ненависне ставлення Росії до України. Путін і пута для нас стануть або фатальними, або перетворяться на доленосні.

Проект спрямований на дослідження, поширення та посилення культури миру в Україні та світі, співпрацю з іншими суспільними інституціями, які стоять на принципах людяного співжиття.

Першочергове завдання – виведення культури миру з  рівня абстрактної цінності і  застосування її як конкретного досвіду, також пропагування високих здобутків українського народу – його миролюбство, вміння вирішувати конфлікти без застосування насильства, відмову від ядерної зброї.

В рамках проекту:

участь Президента Ліги Л.І. Авескулової в Парламентських слуханнях «Культурна політика в Україні: пріоритети, принципи та шляхи реалізації», ВРУ, 20 квітня 2005 року;

розроблена та надана в Адміністрацію Президента України Концепція проекту Міжнародного центру миру «Арсенал миру»;

співпраця з кафедрою ЮНЕСКО з соціальних та гуманітарних наук при Інституті соціально-політичних досліджень Російської Академії наук на чолі з доктором філософських наук О.С. Капто;

проведений круглий стіл «Культура миру - основна складова соціокультурного прогресу» в рамках ІХ Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис», присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Київ, 28 квітня 2010 року;

проведене інтелектуальне коло «Гуманісти світу» за участю відомого режисера О.Я. Аскольдова, н.а. України Р.С. Недашківської, д.ф.н. С. Аскольдової та ін.;

виступ в радіоефірі  програми «На перехресті думок» Президента Ліги Л.І. Авескулової та експерта Ліги, д.ф.н. В.А. Малахова на тему «Культура миру в Україні».

fb     yt

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту та оцінки використання його вмісту. Залишаючись на сайті Ліги Культури, Ви тим самим даєте згоду на використання нами файлів cookie.
Ok